napisz do nas
logo

ORGANIZACJA EVENTÓW

Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalizującym się w produkcji eventów, począwszy od kameralnych spotkań, poprzez konferencje sprzedażowe i szkoleniowe, wyjazdy integracyjne, a na uroczystych galach oraz balach kończąc. Z sukcesem realizujemy wydarzenia dla marek takich jak Bosch, BZ WBK, CDM Pekao SA, Brother, Alphabet i wielu innych.
Posiadamy wypracowane kontakty z obiektami eventowymi w całej Polsce, współpracujemy z najlepszymi dostawcami multimediów oraz scenografami. Przeszkody nie stanowią dla nas lokalizacje, które nie są na co dzień wykorzystywane w tym celu. Planując wydarzenia dostosowujemy propozycje do oczekiwań budżetowych naszych Klientów, których nigdy nie zawiedliśmy.
  Przesuń

  INTEGRACJA ORLEN OIL

  Integracja

  W 2023 roku mieliśmy przyjemność zorganizować wyjątkowe spotkanie dla ORLEN OIL, skierowane do najważniejszych klientów oraz właścicieli hurtowni motoryzacyjnych. Wydarzenie odbyło się na Torze Wyścigowym w Kielcach, łącząc integrację biznesową z ekscytującą atmosferą sportów motorowych.

  Program spotkania był pełen atrakcji - uczestnicy mieli okazję wziąć udział w szkoleniu z jazdy ekstremalnej oraz zgłębić dobre praktyki kierowcy. To niecodzienne doświadczenie z pewnością pozostawiło niezapomniane wrażenia i pozwoliło na zacieśnienie więzi biznesowych w nietuzinkowej atmosferze.

  Jednym z punktów kulminacyjnych spotkania było spotkanie z Miko Marczykiem, radiowym kierowcą rajdowym. Jego obecność dodatkowo podkreślała motoryzacyjny charakter wydarzenia, jednocześnie dostarczając uczestnikom cennych wskazówek i inspiracji.

  Wieczór zakończyła uroczysta gala, podczas której goście mieli okazję podsumować dni pełne emocji i nawiązać nowe relacje biznesowe. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia, które łączyło biznes z pasją do motoryzacji.

  PRODUKCJA:
  Pozostałe projekty

  Gala Expert VELUX 2023

  Gala

  Zorganizowaliśmy wyjątkową Galę Expert VELUX, która połączyła integrację pracowników naszych klientów z spotkaniem serwisantów współpracujących z marką. W ramach wydarzenia, uczestnicy brali udział w warsztatach filmowych, w których tworzyli profesjonalne filmy reklamowe, korzystając z wiedzy m.in. Andrzeja Grabowskiego.
  To wydarzenie stanowiło platformę do wymiany doświadczeń, idei i nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Uczyniliśmy to niezapomnianym momentem, celebrującym związek naszych klientów z marką VELUX.

  PRODUKCJA:

  Przesuń
  Przesuń

  Gala Expert VELUX 2022

  Gala

  W 2022 roku mieliśmy zaszczyt zorganizować coroczny event – Galę Expert VELUX dla kluczowych klientów tej znanej firmy. Nasza agencja, znana z dbałości o detale i unikalne podejście do organizacji wydarzeń, wybrała wyjątkowe miejsce na tę okazję.

  Gala odbyła się w Cukrowni Żnin - zabytkowym obiekcie o wyjątkowym charakterze, który swym surowym, a jednocześnie eleganckim wystrojem stanowił idealne tło dla naszego wydarzenia. Cukrownia, z jej bogatą historią i unikalnym klimatem przemysłowym, dodała wydarzeniu niepowtarzalnej atmosfery, łącząc w sobie nowoczesność z elementami przeszłości.

  Każdy szczegół wydarzenia został starannie zaplanowany, aby stworzyć niezapomniane wrażenia dla naszych gości. Dzięki temu, Gala Expert VELUX 2022 pozostanie nie tylko w naszej pamięci, ale przede wszystkim w pamięci naszych cenionych klientów.

  PRODUKCJA:

  SZCZYT KLIMATYCZNY TOGETAIR 2021

  event online

  3 dni, 4 żywioły, 18 debat, ponad 100 prelegentów

   

  Druga edycja Szczytu Klimatycznego odbyła się w studiu online w Warszawie. Podczas wydarzenia debatowali politycy, naukowcy, przedsiębiorcy, samorządowcy oraz członkowie fundacji i ruchów na rzecz ekologii. Łącznie, na miejscu oraz dzięki połączeniom zdalnym gościliśmy 120 prelegentów. Internauci mogli oglądać transmisję bezpłatnie w wielu mediach krajowych i regionalnych. Ostatni dzień otworzyliśmy wystąpieniem Premiera Mateusza Morawieckiego.

  W trakcie trzech dni odbyło się 18 debat tematycznych (w tym stream z Brukseli), szereg wystąpień, prelekcji branżowych oraz 3 śniadania prasowe.

  Przesuń
  Przesuń

  ACM 2021

   

  event online

  21 stycznia zorganizowaliśmy coroczną galę dla jednego z naszych stałych klientów. W tym roku oczywiście w wydaniu online. Z powodzeniem przełożyliśmy wszystkie dotychczasowe elementy spotkania na nowy format: podsumowanie roku 2020, galę rozdania nagród dla pracowników, uhonorowanie pracowników z wieloletnim stażem. Spotkanie zakończyliśmy występem artystycznym – interaktywnym spektaklem teatralnym. Jako agencja byliśmy odpowiedzialni za wszystkie elementy spotkania: studio i przeprowadzenie transmisji, scenariusz i reżyserię, stworzenie grafik i animacji, zapewnienie występu artystycznego oraz wszystkich niezbędnych elementów eventu.

  PRODUKCJA:

  SZCZYT KLIMATYCZNY TOGETAIR 2020

  event online

  Konkretnie o klimacie - trzy dni, cztery żywioły i 11 debat tematycznych. Obecnie walka o zieloną przyszłość toczy się w wielu obszarach, m.in. energetyki, gospodarki odpadowej, suszy i odbudowy po pandemii. Zorganizowany w Centrum Praskim Koneser Szczyt Klimatyczny był neutralną przestrzenią do dyskusji ponad podziałami dla wielu środowisk, aby mogły wspólnie wypracować stanowiska oraz rekomendacje do raportu końcowego, które pozwolą razem zadbać o środowisko naturalne. 

  Togetair 2020 można było obejrzeć w internecie na platformach takich jak: wp.pl , money.pl czy polsatnews.pl

  PRODUKCJA:

  Przesuń
  Przesuń

  SZTUKA ŚWIĄT

   event online

  Klient:
  WIENER TU

   

  Świąteczny event online przygotowany dla 800 pracowników firmy. Do naszych zadań należało kompleksowe przygotowanie eventu w tym: budowa landing page (agenda, zapowiedzi, konkursy, stream wydarzenia), przygotowanie i koordynacja konkursów towarzyszących, nagranie materiałów filmowych oraz realizacja wydarzenia. Wraz z Darkiem Kuźniakiem nagraliśmy program kulinarny, w którym ugotował 3 zwycięskie dania wyłonione w konkursie. Największą niespodzianką dla widzów był, grany na żywo, interaktywny spektakl teatralny „Szalone nożyczki”, w którym to widzowie dzięki wpisom na czacie wpływali na przebieg akcji. 

  PRODUKCJA:

  XMASS PARTY "LIKEABOSCH"

  event online

  Klient:
  ROBERT BOSCH

  Do naszych zadań należało przygotowanie materiałów filmowych do emisji podczas spotkania online, w tym podsumowanie roku, rozdanie nagród dla pracowników oraz uhonorowanie jubilatów. Event poprzedzony był wysyłką słodkich niespodzianek do 800 osób. Na zakończenie zapewniliśmy występ artystyczny - Kabaret Hrabi.

  PRODUKCJA:

  Przesuń
  Przesuń

  ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE DZIAŁU 

  event online

  Głównym kreatywnym wyzwaniem było nagranie materiału podsumowującego rok na green screenie, który z pełnym sukcesem, zrealizowaliśmy z zatrważająco krótkim czasie.

  Spotkanie oraz emisja materiałów odbyły się na platformie komunikacji wewnętrznej. Jako element rozrywkowy zapewniliśmy warsztaty kulinarne z Darią Ładochą. Spotkanie poprzedziliśmy wysyłką prezentów w tym składników do gotowania, fartuszktów oraz książek kulinarnych.

  PRODUKCJA:

  WEKTORY 2019 - PRACODAWCY RP

  Klient
  PRACODAWCY RP

  W tym roku mieliśmy przyjemność zorganizować galę rozdania Wektorów 2019 dla PracodawcówRP. Na uroczystości w obiekcie DoubleTree by Hilton Warsaw pojawiło się wiele znanych i poważanych postaci z polskiego rynku przedsiębiorczości. Przygotowaliśmy całą komunikację marketingową przed wydarzeniem oraz zorganizowaliśmy szereg działań na miejscu Gali. Za oprawę artystyczną wydarzenia zadbał zespół Out of Control.

  PRODUKCJA:

  Przesuń
  Przesuń

  CCM 2019

  Rok rozpoczeliśmy od wydarzenia w Centrum Koneser dla jednego z naszych stałych klientów - 9 stycznia 2020 r. zorganizowana została coroczna gala dla naszego stałego Klient . Podczas uroczystości wręczono nagrody dla najlepszych pracowników. Kategorie powstały w oparciu o kluczowe wartości firmy takie jak m.in. Jakość, Innowacyjność, Szacunek dla ludzi, czy Etyka. Wydarzenie poprowadził jak zawsze niezawodny Robert Jarek!

  PRODUKCJA:

  JUBILEUSZ 30-LECIA PRACODAWCÓW RP

  Klient
  PRACODAWCY RP

  2 października 2019 – tego dnia Pracodawcy Rzeczypospolitej obchodzili 30-lecie swojej działalności. 

  Pierwsza część obchodów odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie. Jego kluczową częścią była międzynarodowa Konferencja „Pracodawcy Europy Środkowej i Wschodniej. Trzydzieści lat doświadczeń i przyszłość”. 

  Gala odbyła się w Endorfinie Foksal. Podczas uroczystości gościliśmy wielu znamienitych gości z Polski oraz zagranicy. Wręczone zostały Wektory 30-lecia, których laureatami były polskie samorządy. Wektorem Nadziei została uhonorowana Rada Dialogu Społecznego. Wręczono też Wektora Specjalnego, którego otrzymał prof. dr hab. Henryk Skarżyński. Całość części oficjalnej oprawiona była występami Sławka Uniatowskiego oraz Ani Rusowicz. 

  Patronat Honorowy nad jubileuszem 30-lecia Pracodawców RP objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. 

  PRODUKCJA:

  Przesuń
  Przesuń

  PARTNERS DAY

  Klient

  ROBERT BOSCH

  Projekt

  Po raz kolejny mieliśmy okazję wspierać organizację Partners Day dla działu Security and Safety System firmy Robert Bosch. Dwudniowy event przepełniony informacjami na temat nowoczesnych rozwiązań branżowych zakończył się kolacją oraz występem kabaretu K2. 

  Produkcja

  CreativeMedia

  UV NIGHT PFIZER

  Klient

  Pfizer

  Projekt

  W tym roku zabraliśmy pracowników firmy w multikolorowy świat. Unikatowe połączenie scenografii fluorescencyjnej uv, światła oraz występów artystycznych inspirowało gości na każdym etapie wydarzenia. Całość wzbogacił występ znakomitego kabaretu Hrabi oraz Art Color Ballet w strojach fluorescencyjnych.

  Produkcja

  CreativeMedia

  Przesuń
  Przesuń

  V KONGRES SPRZEDAŻY GOTHAER

  Klient

  Gothaer

  Projekt

  450 partnerów z całej Polski wzięło udział w V Kongresie Sprzedażowym Gothaer. Wydarzenie odbyło się w hotelu Gołębiewskim w Mikołajkach. Podczas dwudniowego spotkania uczestnicy wzięli udział w wielu aktywnościach tj. warsztaty z jogi czy capoeiry jak i również części oficjalnej. Podczas wieczoru goście mogli wysłuchać prelekcji Aleksandra Doby oraz Przemka Kossakowskiego oraz podziwiać występ Daniela Stryjeckiego i innych artystów.

  Produkcja

  CreativeMedia

  PREMIERA KOTŁÓW JUNKERS

  Klient

  JUNKERS BOSCH

  Projekt

  400 Gości z całej Polski. Wydarzenie odbyło się na 28 i 32 piętrze klubu The View w Warszawie i przybrało konwencję „Piekło-Niebo”. W roli prowadzącego wystąpił Tomasz Kammel, a gwiazdą muzyczną było Blue Cafe. Elektroniczny zegar odmierzał czas do kolejnych atrakcji i Big Show stanowiącego premierę nowych kotłów. Premiera składała się z animacji, tanecznego UV show oraz mappingu na produkcie.

  Produkcja

  CreativeMedia

  Przesuń
  Przesuń

  10-LECIE CEZ POLSKA

  Klient

  CEZ POLSKA

  Projekt

  10-lecie CEZ Polska odbyło się w Hotelu Gołębiewski w Wiśle. Gościliśmy tam przedstawicieli wszystkich spółek CEZ z całej Polski. Prowadzącym wydarzenie był Tomasz Kammel, a gwiazdą główną Patrycja Markowska, która uświetniła wieczór swoim występem.

  Produkcja

  CreativeMedia

  20-LECIE PHILIPS LIGHTING W KĘTRZYNIE

  Klient

  PHILIPS LIGHTING

  Projekt

  20-lecie fabryki Philips Lighting to szczególna okazja. Nasz zespół miał przyjemność kompleksowej organizacji tego jubileuszu, które obejmowało piknik, galę oraz konferencję. Ponadto mieszkańcy Kętrzyna mogli uczestniczyć w Biegu Miejskim. Łącznie w wydarzeniu brało udział ponad 15 000 osób. Część oficjalną prowadziła Maja Bohosiewicz.

  Produkcja

  CreativeMedia

  Przesuń
  Przesuń

  DNI WARSZAWY

  Klient

  CREATIVE ANSWER

  POLSKI ZWIĄZEK FIRM DEWELOPERSKICH

  Projekt

  Na zlecenie klienta przygotowaliśmy wydarzenie na warszawskim Polu Mokotowskim. Nasz zespół odpowiedzialny był za przygotowanie logistyczne wydarzenia, w tym rozstawienie w centralnym miejscu wydarzenia w pełni umeblowanego  namiotu o pow. ponad 800m2, w którym odbyły sie debaty m.in. na temat rozwoju mieszkalnictwa w Warszawie. Oprócz namiotu wykorzystaliśmy również scenę plenerową, na której DJ Vika porwała zgromadzonych do tańca.

  Zwieńczeniem pierwszego dnia wydarzenia było kino plenerowe.

  Zespół Creative Media odpowiadał za  logistykę, PR oraz promocję wydarzenia w radiu, internecie i na nośnikach OOH.

  Produkcja

  CreativeMedia

  III KONGRES MIESZKANIOWY

  Klient

  POLSKI ZWIĄZEK FIRM DEWELOPERSKICH ORAZ SGH

  Projekt

  III Kongres Mieszkaniowy organizowany przez Polski Związek Firm Deweloperskich oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie był najważniejszym wydarzeniem branżowym w 2016 roku. Konferencja, na której Gościliśmy 700 osób odbyła się w Centrum Kongresowym Hali Stulecia. Prowadzącym był między innymi Piotr Kraśko. Wieczorem zaprosiliśmy Gości do odrestaurowanego Pawilonu Czterech Kopuł, gdzie można było podziwiać wystawę sztuki współczesnej z dziełami Andy Warhola.

  Kongres został zrealizowany przez konsorcjum Creative Answer & CreativeHarder.

  Produkcja

  CreativeMedia

  Znalezione obrazy dla zapytania creativeanswer

  Przesuń
  Przesuń

  FASHION NIGHT POZNAŃ

  Klient

  BRANŻA ODZIEŻOWA

  Projekt

  Wydarzenie zorganizowane dla 2000 gości zgromadzonych na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Motywem przewodnim eventu była moda. Dzięki wybiegowi i specjalnie stworzonej strefie modowej uczestnicy mieli okazję poczuć się jak prawdziwi projektanci, modelki i modele.

  Produkcja

  CreativeMedia

  WEKTORY 2014

  Klient

  PRACODAWCY RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ

  Projekt

  Gala rozdania nagród Wektory 2014 odbyła się w sali katalogowej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Nagrody wręczał Prezydent Pracodawców RP - Andrzej Malinowski, a galę zaszczycił swoją obecnością Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej – Bronisław Komorowski. Galę prowadzili: Magdalena Burnat-Mikosz i Piotr Kraśko.

  Produkcja

  CreativeMedia

  Przesuń
  Przesuń

  AVATAR NEW YEARS GALA

  Klient

  PFIZER

  Projekt

  Wydarzenie zorganizowane dla 450 pracowników firmy. Gala rozdania nagród Super Pfizer za rok 2014 prowadzona była przez Marcina Prokopa, a gościem specjalnym był założyciel firmy Charles Pfizer. Jego obecność możliwa była dzięki avatarowi stworzonemu przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii - za kulisami aktor podpięty do komputerowu, przekładał się na ruchy avataru. Co więcej - aktor dubbingowy na żywo komentował w imieniu Charlesa Pfizera wydarzenia podczas Gali. Dzięki temu wprowadzona została znakomita atmosfera, która sprawiła, że cały wieczór na długo pozostał w pamięci naszych Gości.

  Produkcja

  CreativeMedia

  CHRISTMAS PARTY POZNAŃ 

  Klient

  BRANŻA ODZIEŻOWA

  Projekt

  Wydarzenie to odbyło się na Targach Poznańskich. Gościliśmy ponad 2000 osób. Prowadzącym był Rafał Rutkowski. Na zaproszonych Gości czekało mnóstwo atrakcji - gry integracyjne oraz animacje przygotowane zgodnie ze świąteczną koncepcją. Wieczór uświetnił koncert Golec uOrkiestry, która zapewniła niesamowite emocję i zabawę.

  Produkcja

  CreativeMedia

  Przesuń
  Przesuń

  ROADSHOW

  Klient

  GOTHAER

  Projekt

  Podczas prosprzedażowych spotkań dla pośredników odwiedziliśmy sześć miast w całej Polsce. W każdym z nich na specjalnie zbudowanej scenie odbywała się prezentacja nowych produktów, a wieczorem kolacja integracyjna.

  Produkcja

  CreativeMedia

  LINDT GRAND FESTIVAL

  Klient

  LINDT

  Projekt

  Festival filmowy odbył się w Toruniu. Podczas dwudniowego spotkania pracownicy uczestniczyli w konferencji, integracji polegającej na samodzielnym stworzeniu trzech niezależnych filmów oraz gali wieczornej połączonej z projekcją filmów i rozdaniem czekoladowych Oscarów.

  Produkcja

  CreativeMedia

  Przesuń
  Przesuń

  DEALERS DAY

  Klient

  BROTHER

  Projekt

  Coroczna konferencja realizowana przez nasz zespół, mająca na celu prezentację nowych produktów. Wydarzenie miało miejsce w Hotelu Narvil w Serocku, wzięło w nim udział 200 osób. Wieczorną integrację stanowiła gala z występami artystycznymi.

  Produkcja

  CreativeMedia

  KONGRES OD TRANSFORMACJI DO GLOBALIZACJI

  Klient

  PRACODAWCY RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ

  Projekt

  Kongres odbył się na Stadionie Narodowym. Była to pierwsza część 25-lecia Pracodawców RP. Późniejsza Gala odbyła się w Teatrze Wielkim. 

  Produkcja

  CreativeMedia

  Przesuń
  Przesuń

  POLSKI KONGRES GOSPODARCZY

  Klient

  PRACODAWCY RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ

  Projekt

  Dwudniowy kongres odbył się w Biznes Klubie Stadionu Narodowego. W tym roku wydarzenie odbyło się pod tytułem: Nauka dla biznesu, biznes dla nauki. Gościem specjalym był Jerzy Buzek.

  Produkcja

  CreativeMedia

  WMUROWANIE KAMIENIA WĘGIELNEGO POD FERIO WAWER

  Klient

  RAIFFEISEN EVOLUTION

  Projekt

  Było to wydarzenie, które rozpoczynało prace przy budowie Ferio Wawer dla Raiffeisen Evolution. Spotkanie prowadzila Małgorzata Kosik. Nasz zespół był odpowiedzialny za organizację wydarzenia oraz kompleksową obsługę, w tym przygotowanie zaproszeń dla przedstawicieli mediów oraz osób z zarządów gminnych i miejskich. 

  Produkcja

  CreativeMedia

  Przesuń
  Przesuń

  HAWAII BEACH

  Klient

  BRANŻA ODZIEŻOWA

  Projekt

  Dzięki setkom palm i tonom piasku na jeden dzień zamieniliśmy parking firmy logistycznej w wyspy tropikalne. Na pracowników czekały między innymi boiska do gry w siatkówkę plażową, strefa SPA, pokazy artystyczne i konkursy na scenie główniej, zamki dmuchane oraz segway'e.

  Produkcja

  CreativeMedia

  EVEREST 2014

  Klient

  MCI

  Projekt

  Konferencja i gala Everesty dla MCI Konferencja i gala dla 400 osób odbyła się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

  Produkcja

  CreativeMedia

  Przesuń
  Przesuń

  MONSTER GARAGE

  Klient

  PKO BP

  Projekt

  Jest to autorski pomysł naszego zespołu. Integracja polega na zawodach w składaniu popularnego "Malucha". Cały zespół pracuje nad pojazdem, który jest rozebrany na części. W przypadku większych problemów do pomocy uczestników gotów był wykwalifikowany mechanik. Gdy samochód został złożony, zadaniem grupy było przejechanie wyznaczonej trasy. Taki rodzaj współzawodnictwa gwarantuje świetną atmosferę i dużo rozrywki.

  Produkcja

  CreativeMedia

  WELCOME MEDIEVAL EVENT

  Klient

  EUCYS

  Projekt

  Na powitanie finalistów EUCYS zbudowaliśmy średniowieczną wioskę na terenie Zamku w Czersku. Podczas wieczornej integracji odbył się turniej rycerski oraz animacje i konkursy umożliwiające poznanie polskiej tradycji tamtych czasów. Rycerze powitali przy bramie ponad 400 gości.

  Produkcja

  CreativeMedia

  Przesuń
  Przesuń

  FINAŁ EUCYS 2014

  Klient

  EUCYS

  Projekt

  W 2014 roku Polska była gospodarzem finału konkursu Młodych Naukowców Unii Europejskiej organizowanego przez Komisję Europejską. Nasz zespół przygotował wieczór podsumowujący trzy dni finałów, zapewniając występy artystyczne oraz oprawę całego wydarzenia na Stadionie Narodowym w Warszawie.

  Produkcja

  CreativeMedia

  PIKNIK DLA PRACOWNIKÓW BOSCH

  Klient

  BOSCH

  Projekt

  Piknik dla ponad 300 pracowników firmy. Wydarzenie składało się z części oficjalnej w specjalnie wybudowanej hali namiotowej tuż obok siedziby. Po części oficjalnej nasi Goście mogli skorzystać z przygotowanych atrakcji nawiązujących do produktów marki. 

  Produkcja

  CreativeMedia

  Przesuń
  Przesuń

  15-LECIE ALPHABET POLSKA

  Klient

  ALPHABET POLSKA

  Projekt

  Spotkanie dla 100 pracowników z okazji obchodów 15-lecia Alphabet Polska. Wydarzenie obejmowało część oficjalną z premierą filmu, jubileuszowy tort oraz kolację integracyjną z atrakcjami. Wieczór prowadziła niezastąpiona Magdalena Mołek, a wieczór uświetnił występ artystyczny gwiazdy programu "Mam talent" - Vlodyr.

  Produkcja

  CreativeMedia

  NEW YEARS MEETING 2016

  Klient

  PFIZER

  Projekt

  Była to coroczne spotkanie zorganizowane w klubie Space w Warszawie. Uczestniczyło w nim ponad 400 osób. Część oficjalną poprowadził Kabaret Ani Mru-Mru, który znakomicie przełamywał schemat oficjalnych przemówień. Na spotkaniu zostały rozdane honorowe medale dla pracowników za zasługi dla Pfizer. Po części oficjalnej duet kabaretowy zaprosił Gości do wspólnej zabawy. 

  Produkcja

  CreativeMedia

  Przesuń
  Przesuń

  MELVIT FIT DAY 2016

  Klient

  MELVIT

  Projekt

  W wydarzeniu wzięło udział około 500 kobiet. Cały dzień zajęć z cenionymi i znanymi instruktorami
  sportowymi. Prowadzącą wydarzenie była Paulina Sykut-Jeżyna. Dodatkową atrakcją był między innymi pokaz kuchenny Tomasza Jakubiaka. 

  Produkcja

  CreativeMedia

  SAMPLING ROKO FUN

  Klient

  ZBYSZKO COMPANY

  Projekt

  Obsługujemy marki kompleksowo, zarówno w Internecie, jak i telewizji oraz offline'owo. Podczas launchu nowego napoju z portfolio Zbyszko Company, byliśmy odpowiedzialni za akcję promocyjną na Wybrzeżu. Maskotki, które pojawiły się w spocie telewizyjnym rozdawały dzieciom napoje.

  Produkcja

  CreativeMedia

  Przesuń
  Przesuń

  ROADSHOW PRODUKTOWE 2016

  Klient

  BROTHER

  Projekt

  W sześciu miastach w całej Polsce odbyły się spotkania, w których udział wzięło 400 osób. Każde z nich składało się z konferencji oraz spotkania wieczornego, na którym swoje występu zaprezentował niesamowity Kwartet Obsession.

  Produkcja

  CreativeMedia

  OPERACJA ZEIT

  Projekt

  Chwilę przed nastaniem prawdziwego lata opanowaliśmy teren Zegrza! Plan manewrów był bardzo intensywny, a nad prawidłowością wykonywanych misji czuwał major Arkadiusz Kups. Operacja Zeit zakończyła się pełnym sukcesem!

  Produkcja

  CreativeMedia

  Pozostałe projekty

  ONE NIGHT IN MONACO

  Klient

  POLMOS LUBLIN - STOCK

  Projekt

  Był to niezwykły wyjazd transmitowany live przez Łukasza Jakóbiaka znanego z 20m2 poprzez streaming na Facebooku. Loty helikopterami, podróże luksusowymi autami, gra w kasynach - tego wszystkiego mogli doświadczyć obserwujący całą akcję. Dodatkowo zwycięscy konkursu w ramach kampanii promocyjnej Stock Monaco wygrali podróż w te same miejsca, które zwiedził Łukasz Jakóbiak.

  Produkcja

  CreativeMedia

  WYJAZD DO KAPRUN

  Klient

  BROTHER

  Projekt

  Wyjazd integracyjny zorganizowany przez zespół Creative Media był nagrodą programu lojalościowego dla pracowników Brother. uczestnicy odwiedzili Kaprun, gminę w Austrii u stóp masywu Glocknergruppe. Jest to doskonały kurort zimowy, u stóp lodowca Kitzsteinhorn.

  Produkcja

  CreativeMedia