napisz do nas
logo

ŻYJ PO SWOJEMU

Klient

4 FINANCE

Projekt

Akcja wspierająca pożyczki krótkoterminowe kierowane do młodych osób  21-35 lat. Jej celem było zaangażowanie młodych ludzi przez pokazanie możliwości jakie daje oferta Vivus, a dodatkowo za ciekawe zgłoszenie można było wygrać pieniądze na kolejne marzenie. Wystarczyło wziąć pożyczkę i opisać  jak z pozoru nudną sytuację można zamienić w niezapomniana przygodę. Przygotowaliśmy stronę konkursową, komunikację w Social Media i kampanię reklamowa poświęcona promocji konkursu.

Uzyskaliśmy ponad 500 leadów, 500 pożyczkobioców i zgłoszeń do konkursu.

pozostałe projekty

SŁODZIAKI I ICH SŁODKIE MINY

Klient

POLSKA SPÓŁKA CUKROWA

Projekt

Zorganizowaliśmy konkurs na Facebooku nawiązujący do naszych własnych, domowych „słodziaków”, czyli dzieci. Wystarczyło zrobić zdjęcie naszej pociechy z rozczulającą miną, a można było wygrać piękne i bardzo słodkie zestawy do pierniczków. Konkurs wsparły blogerki parentingowe pozytywnymi wpisami informującymi o możliwości wzięcia udziału w konkursie, co zaowocowało prawie 300 zdjęciami słodziaków.

ROKO ZAPOJKA

Klient

ZBYSZKO COMPANY

Projekt

Kontynuując imprezowy klimat marki ROKO Just Fruit stworzyliśmy konkurs „Roko Zapojka”, w którym do wygrania były zestawy imprezowe napojów Roko Just Fruit. Wystarczyło zgłosić swoja epicką imprezę w specjalnej aplikacji, a na największych imprezowiczów czekały unikalne bilety na wyjątkowy koncert Beyonce.

ŚWIĄTECZNE SŁODKOŚCI

Klient

POLSKA SPÓŁKA CUKROWA

Projekt

Zorganizowaliśmy konkurs fotograficzny polegający na tym, żeby przygotować słodkość nawiązującą do świąt Bożego Narodzenia. Zgłoszenie odbywało się za pomocą dodania zdjęcia przez dedykowaną aplikację na Facebooku. Dziesięć najciekawszych prac otrzymało nagrody w postaci gadżetów cukierniczych i oczywiście słodkich zestawów produktów z Polskiego Cukru. 

KONKURS ROKOMOJI

Klient

ZBYSZKO COMPANY

Projekt

Popularność gadżetów z serii RokoMoji była tak duża, że postanowiliśmy rozdać ich ogromne ilości w ogólnopolskim konkursie. Wystarczyło kupić dowolny produkt z serii ROKO Just Fruit, zarejestrować paragon i czekać na ulubione gadżety.

Do wygrania był tzw. „ROKO BOX” zawierający koszulki, placaki, casy na telefon i zestawy zabawnych naklejek.

PURE CZY PERLE?

Klient

ZBYSZKO COMPANY

Projekt

Na profilu Veroni Mineral Fanki brały udział w konkursie, którego osią konstrukcyjną było założenie, że kobiety są niczym woda Veroni - Pure lub Perle. Każda uczestniczka zabawy tworzyła, na podstawie zaproponowanych elementów garderoby, set ubraniowy pasujący do swojego stylu. Na tej podstawie mechanizm aplikacji określał, czy jest ona Pure czy Perle. Na drodze głosowania wybrano 2 zwyciężczynie. Przez cały czas trwania aplikacji dzienna liczba aktywnych uczestników utrzymywała się na poziomie 1600-1900.

SKUBNIJ WIOSNĘ

Klient

SULIMAR 

Projekt

Cornelius Grejpfrutowy pojawił się w sklepach sieci "Żabka", co nie mogło umknąć uwadze prawdziwych Kogutów! Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs  „Skubnij Wiosnę” polegający na stworzeniu wiosennego hasła dla marki i przesłaniu paragonu potwierdzającego zakup. Do wygrania był weekendowy pobyt w luksusowym SPA. Akcję wsparliśmy komunikacją w sklepach i zawieszkami na produktach.